Každá cesta k úspěšnému prodeji firmy začíná prvním krokem 

Protože až 70 % úspěchu při prodeji firmy záleží na tom, co uděláme ještě před tím, než ji představíme kupujícím, ta správná chvíle pro zahájení příprav je právě dnes.

Diskrétně provázím majitele firem při jejich prodeji tak, aby za ně dostali maximum. A společně se do toho můžeme pustit už dnes...

Vyberte si, která varianta vám vyhovuje nejvíce

Varianta A
Úvodní 3h konzultace: Jakou hodnotu má moje firma a jak začít s přípravou

Přijedu se na vaši firmu podívat (nebo vy přijedete za mnou), strávíme spolu 3h hodiny, ukážete mi váš provoz, vysvětlíte fungování, předložíte mi vaše účetní výkazy... a já vám ještě během naší schůzky řeknu, jakou hodnotu podle mě vaše firma má. Na konci konzultace tak budete vědět, jak se potenciální kupci budou na vaši firmu dívat, na co se budou  ptát, co budou chtít vědět, jaké důkazy budou požadovat... a jak by asi v současné době vaši firmu viděli a kolik by byli ochotni. Cena konzultace činí 30 tis. Kč + DPH (nebo 15 tis. Kč + DPH, pokud ji provedeme online pomocí např. Google Meet nebo přijedete za mnou do Olomouce). Služba neobsahuje písemné vyjádření ani znalecký posudek. Neobsahuje hledání investorů. Objednat si ji můžete v následujícím kroku.

Varianta B
Vymyslím a připravím prezentaci vaší firmy tak, aby investory zaujala

Z vámi dodaných pokladů, čísel, fotografií a informací o vaší firmě připravím profesionální prezentaci (PowerPoint, Google Slides) o 10 - 15 slidech, která vypíchne to nejhodnotnější na vaší firmě pro potenciální investory a proč by o ni měli mít zájem. Současně vám k tmu připravím scénář prezentace (co při schůzce s investorem říkat/jak firmu nabídnout). A také vám připravím text prvotního oslovovacího emailu, který můžete potenciální investorům poslat, aby se s vámi vůbec chtěli sejít. Cena této služby je 30 tis. Kč + DPH (navíc k ceně úvodní konzultace) a nabízím ji pouze klientům, kteří prošli úvodní konzultací, můžete si ji ale objednat společně. Služba neobsahuje hledání investorů. Objednat si ji můžete v následujícím kroku.

Varianta C
Po celou dobu prodeje firmy vám budu jistit záda a podporovat vás

Na několik měsíců se stanu vaším průvodcem, partnerem a oporou v celém prodeji. Společně připravíme plán prodeje. Uděláme si seznam všeho, co je potřeba pro úspěšný prodej udělat. Vše budu hlídat a jemně vás tlačit kupředu. Připravím atraktivní prezentaci. Budu vás doprovázet na jednání s potenciálním zájemci. A společně budeme probírat, zda a komu prodat, za jakou cenu a jak celou transakci strukturovat. Tak, abyste na konci firmu úspěšně prodali a dostali její plnou hodnotu. Všech 15 kroků, které tato služba obsahuje, vysvětluji zde. Cena této služby je 5-7 % dosažené prodejní ceny (minimálně 120 tis. Kč) + DPH a nabízím ji pouze klientům, kteří prošli úvodní valuační konzultací a přípravou prezentace. Služba neobsahuje hledání investorů.